تبلیغات
GESSEYE DELLLLLLLL - محبوب‌ترین بازی‌های رایانه‌ای دنیا
جمعه 13 خرداد 1390

محبوب‌ترین بازی‌های رایانه‌ای دنیا

   نوشته شده توسط: taktar taktar    

كارشناسان مركز GameRankings به تازگی لیستی از بازی‌های رایانه‌ای را منتشر كرده‌اند كه عنوان "محبوب‌ترین و اثرگذارترین بازی‌ها " به آن‌ها اطلاق شده است و روزنامه‌نگاران و هواداران بازی‌های رایانه‌ای آن‌ها را جزء تاثیرگذارترین بازی‌های دنیا می‌دانند.
فارس: كارشناسان به تازگی لیستی از بازی‌های رایانه‌ای را منتشر كرده‌اند كه عنوان "محبوب‌ترین و اثرگذارترین بازی‌ها " به آن‌ها اطلاق شده است.

این روزها انواع بازی‌های رایانه‌های اشكال مختلف و با طراحی‌های متفاوت برای كاربران عرضه می‌شوند. اما كارشناسان مركز GameRankings به تازگی لیستی از بازی‌های رایانه‌ای را منتشر كرده‌اند كه عنوان "محبوب‌ترین و اثرگذارترین بازی‌ها " به آن‌ها اطلاق شده است و روزنامه‌نگاران و هواداران بازی‌های رایانه‌ای آن‌ها را جزء تاثیرگذارترین بازی‌های دنیا می‌دانند. لیست این بازی‌های محبوب و اثرگذار به قرار زیر اعلام شده است.

** Grand Theft Auto IV
مخصوص كنسول‌های Xbox 360، PS3 و رایانه‌های شخصی. به عقیده برخی كارشناسان بازی GTA IV آنقدرها هم كه مورد انتقاد قرار گرفت، اثرگذاری منفی روی كاربران ندارد.
امتیاز مركز GameRankings: 95 درصد
امتیاز واقعی: 85 درصد

** The Sims 3
مخصوص رایانه‌های شخصی، این بازی پس از ورود به بازار به صورت گسترده بر مخاطبان تاثیر گذاشت و شخصیت "ویل رایت "(Will Wright) در آن موفق شد محبوبیت فراوانی بین مردم كسب كند.
امتیاز مركز GameRankings: 87 درصد
امتیاز واقعی: 75 درصد

** Call of Duty: World at War
مخصوص كنسول‌های Xbox 360، PS3، Wii و رایانه‌های شخصی. این بازی در زمان ورود خود توانست عنوان پرفروش‌ترین بازی دنیا را از آن خود كند و همچنان از محبوب‌ترین بازی‌های رایانه‌ای در دنیا محسوب می‌شود.
امتیاز مركز GameRankings: 87 درصد
امتیاز واقعی: 70 درصد

** Braid مخصوص كنسول‌های Xbox 360، PS3 و رایانه‌های شخصی، این بازی ماجراجویانه بسیار مورد توجه كاربران قرار گرفته است و در عین انتقادات وارد شده به آن، محبوبیت فراوانی نزد مردم دارد.
امتیاز مركز GameRankings: 92 درصد
امتیاز واقعی: 75 درصد


** LittleBigPlanet مخصوص كنسول PS3
این بازی به گونه‌ای طراحی شده كه كاربر مجبور است به صورت انفرادی تمام مراحل آن را پشت‌سر بگذارد. بازی LittleBigPlanet كاربر را مجبور به تفكر می‌كند و انگیزه لازم برای رفتن به جلو در مسیر بازی را به وجود می‌آورد.
امتیاز مركز GameRankings: 95 درصد